Ολοκληρώθηκαν οι αγώνες που έλαβαν χώρα στις εγκαταστάσεις της Μίκρας τη δεύτερη ημέρα διεξαγωγής του παιδικού τουρνουά Salonica Soccer Cup.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα και η βαθμολογία (29/4):

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ U17-1996

Π.Α.Ε. Ηρακλής 1908-Αχιλλέας Τριανδρίας                        3-0

Π.Α.Ε. Απόλλων Καλαμαριάς (96)-Εθνικός Ν. Κεραμιδίου   1-0

Ερμής Καλαμαριάς-Έσπερος Τερψιθέας                             0-1

ΠΑΟΝΕ-Αχιλλέας Τριανδρίας                                            0-1

Εθνικός Ν.Κεραμιδίου-Εθνικός Πυλαίας                             0-2

ΠΑΕ Απόλλων Καλαμαριάς-Ερμής Καλαμαριάς                    0-1

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΟΜΙΛΟΣ Α

                                                   ΒΑΘΜΟΙ ΓΚΟΛ

1.ΠΑΟΝΕ                                            3       2 – 1

2.Π.Α.Ε. Ηρακλής 1908                        3       3 – 2

3.Αχιλλέας Τριανδρίας                         3       1 – 3

ΟΜΙΛΟΣ Β

                                                   ΒΑΘΜΟΙ ΓΚΟΛ

1.Π.Α.Ε. Απόλλων Καλαμαριάς (96)        6      5 – 1

2.Εθνικός Πυλαίας                                 3      3 – 4

3.Εθνικός Ν. Κεραμιδίου                        0      0 – 3

ΟΜΙΛΟΣ Γ

                                                     ΒΑΘΜΟΙ ΓΚΟΛ

1.Έσπερος Τερψιθέας                            6       4 – 0

2.Ερμής Καλαμαριάς                              3       1 – 1

3.Π.Α.Ε. Απόλλων Καλαμαριάς (97)         0       0 – 4

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ U15-1998

Π.Α.Ε. Ηρακλής 1908 (99)-Μέντεκας Καλαμαριάς              2-2

Π.Α.Ε. Ηρακλής 1908 (98)-Α.Σ. Γιώτσας                           2-0

Π.Α.Ε. Π.Α.Ο.Κ.-Ήφαιστος-Τζιόλας                                  3-0

Santos FC-A.C. Cosmos Ν. Μουδανιών                             0-0

ΠΑΟΝΕ-Μέντεκας Καλαμαριάς                                         3-0

ΑΟ Πόρτο Ράφτη-Ήφαιστος-Τζιόλας                                 2-2

ΑΟ Πρωτέας-AC Cosmos Ν. Μουδανιών                            1-3

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΟΜΙΛΟΣ Α

                                                     ΒΑΘΜΟΙ ΓΚΟΛ

1.Π.Α.Ε. Ηρακλής 1908 (98)                 6        5 – 0

2.Α.Σ. Γιώτσας                                    0        0 – 2

3.Εθνικός Πυλαίας                               0        0 – 3

ΟΜΙΛΟΣ Β

                                           ΒΑΘΜΟΙ ΓΚΟΛ

1.ΠΑΟΝΕ                                    4      5 – 2

2.Π.Α.Ε. Ηρακλής 1908 (99)         2      4 – 4

3.Μέντεκας Καλαμαριάς               1      2 – 5

ΟΜΙΛΟΣ Γ

                                         ΒΑΘΜΟΙ ΓΚΟΛ

1.Π.Α.Ε. Π.Α.Ο.Κ.                      3     3 – 0

2.Α.Ο. Πόρτο Ράφτη                   1     2 – 2

3.Ήφαιστος-Τζιόλας                   1     2 – 4

ΟΜΙΛΟΣ Δ

                                               ΒΑΘΜΟΙ ΓΚΟΛ

1.A.C. Cosmos Ν. Μουδανιών           4     3 – 1

2.Santos FC                                     4     2 – 1

3.Α.Ο. Πρωτέας                               0     2 – 5

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ U13-2000

Juventus Athens Academy (00)-Έσπερος Τερψιθέας                        0-1

ΑΟ Πρωτέας (00)-Juventus Athens Academy (01)                           1-2

AC Cosmos Ν.Μουδανιών-Αχιλλέας Τριανδρίας                             2-2

ΑΣ Γιώτσας-ΑΟ Πρωτέας (01)                                                      5-1

Έσπερος Τερψιθέας-Ήφαιστος-Τζιόλας                                         0-2

ΠΑΕ ΠΑΟΚ-AC Cosmos N. Μουδανιών                                         2-0

Ερμής Καλαμαριάς-Juventus Athens Academy (01)                         0-1

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΟΜΙΛΟΣ Α

                                  ΒΑΘΜΟΙ ΓΚΟΛ

1.Α.Σ. Γιώτα                      3       5 – 1

2.Π.Α.Ε. Ηρακλής 1908       1       1 – 1

3.Α.Ο. Πρωτέας (01)           1       2 – 6

ΟΜΙΛΟΣ Β

                                             ΒΑΘΜΟΙ ΓΚΟΛ

1.Π.Α.Ο.Κ.                                  3       2 – 0

2.Αχιλλέας Τριανδρίας                 1        2 – 2

3.A.C. Cosmos Ν.Μουδανιών       1        2 – 4

ΟΜΙΛΟΣ Γ

                                            ΒΑΘΜΟΙ ΓΚΟΛ

1.Juventus Athens (01)                 6       3 – 1

2.Α.Ο. Πρωτέας (00)                    3       4 – 2

3.Ερμής Καλαμαριάς                    0       0 – 4

ΟΜΙΛΟΣ Δ

                                               ΒΑΘΜΟΙ ΓΚΟΛ

1.Έσπερος Τερψιθέας                      3      1 – 2

2.Juventus Athens (00)                     0      0 – 1

3.Ήφαιστος-Τζιόλας                        3      2 – 0

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ U11-2002

Π.Α.Ε. Ηρακλής 1908-Κολέγιο Ανατόλια Juventus SS            3-2

Έσπερος Τερψιθέας-Α.Ο. Πρωτέας                                      1-7

AC Cosmos Ν.Μουδανιών-Κολέγιο Ανατόλια Juventus SS     1-6

ΠΑΕ Ηρακλής 1908-Έσπερος Τερψιθέας                              2-3

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

                                            ΒΑΘΜΟΙ ΓΚΟΛ

1.Α.Ο. Πρωτέας                            3       7 – 1

2.Π.Α.Ε. Ηρακλής 1908                 3       5 – 5

3.Κολέγιο Ανατόλια Juventus         3       8 – 4

4.Έσπερος Τερψιθέας                   3       4 – 9

5.A.C. Cosmos Ν.Μουδανιών        0       1 – 6

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ U9-2004

Π.Α.Ε. Ηρακλής 1908-Έσπερος Τερψιθέας                                0-6

A.C. Cosmos Ν. Μουδανιών-Κολέγιο Ανατόλια Juventus SS       6-2

ΠΑΕ Ηρακλής 1908-Αναγέννηση Ν.Ρυσίου                                1-1

AC Cosmos Ν.Μουδανιών-Έσπερος Τερψιθέας                         0-2

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

                                                 ΒΑΘΜΟΙ ΓΚΟΛ

1.Έσπερος Τερψιθέας                         6       8 – 0

2.A.C. Cosmos Ν.Μουδανιών              3       6 – 4

3.Αναγέννηση Ν. Ρυσίου                     1       1 – 1

4.Π.Α.Ε. Ηρακλής 1908                       1       1 – 7

5.Κολέγιο Ανατόλια Juventus SS          0       2 – 6

Αφήστε μια απάντηση