Ολοκληρώθηκαν οι αγώνες που έλαβαν χώρα στις εγκαταστάσεις της Μίκρας την τέταρτη και τελευταία ημέρα διεξαγωγής του παιδικού τουρνουά Salonica Soccer Cup.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα και η τελική κατάταξη των κατηγοριών:

Αποτελέσματα (ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ U17/1996)

Αχιλλέας Τριανδρίας-ΠΑΕ Απόλλων Καλαμαριάς 0-0

ΠΑΕ Ηρακλής 1908-Ερμής Καλαμαριάς 1-3

ΠΑΟΝΕ-Έσπερος Τερψιθέας 1-1

 

Τελική Κατάταξη (ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ U17/1996)

1.ΠΑΕ Απόλλων Καλαμαριάς(96)

2.Έσπερος Τερψιθέας

3.ΠΑΟΝΕ

4.Ερμής Καλαμαριάς

5.ΠΑΕ Ηρακλής 1908

6.Εθνικός Πυλαίας

7.Αχιλλέας Τριανδρίας

8.ΠΑΕ Απόλλων Καλαμαριάς(97)

 

Αποτελέσματα (ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ U15/1998)

ΠΑΕ Ηρακλής 1908(99)-Santos FC 2-0

ΑΣ Γιώτσας-Ήφαιστος-Τζιόλας 3-3 (πεν.2-4)

Μέντεκας Καλαμαριάς-ΑΟ Πόρτο Ράφτη 2-5

ΠΑΟΝΕ-AC Cosmos Ν.Μουδανιών 1-1 (πεν.4-3) (μικρός τελικός)

Εθνικός Πυλαίας-ΑΟ Πρωτέας 3-1

ΠΑΕ Ηρακλής 1908 (98)-ΠΑΕ ΠΑΟΚ 1-0 (τελικός)

 

Τελική Κατάταξη (ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ U15/1998)

1.ΠΑΕ Ηρακλής 1908(98)

2.ΠΑΕ ΠΑΟΚ

3.ΠΑΟΝΕ

4.AC Cosmos Ν. Μουδανιών

5.ΑΣ Γιώτσας

6.Ήφαιστος-Τζιόλας

7.ΠΑΕ Ηρακλής 1908(99)

8.Santos FC

9.Εθνικός Πυλαίας

10.ΑΟ Πρωτέας

11.ΑΟ Πόρτο Ράφτη

12.Μέντεκας Καλαμαριάς

 

Αποτελέσματα (ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ U13/2000)

ΠΑΕ Ηρακλής 1908-Έσπερος Τερψιθέας 0-0 (πεν.3-4)

Αχιλλέας Τριανδρίας-ΑΟ Πρωτέας 0-2

AC Cosmos Ν.Μουδανιών-Juventus Athens(00) 4-4 (πεν.2-3)

ΑΣ Γιώτσας-Ήφαιστος-Τζιόλας 3-0 (μικρός τελικός)

ΑΟ Πρωτέας-Ερμής Καλαμαριάς 1-2

ΠΑΕ ΠΑΟΚ-Juventus Athens (01) 0-1 (τελικός)

 

Τελική Κατάταξη (ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ U13/2000)

1.Juventus Athens (01)

2.ΠΑΕ ΠΑΟΚ

3.ΑΣ Γιώτσας

4.Ήφαιστος-Τζιόλας

5.ΑΟ Πρωτέας (00)

6.Αχιλλέας Τριανδρίας

7.Έσπερος Τερψιθέας

8.ΠΑΕ Ηρακλής 1908

9.Ερμής Καλαμαριάς

10.ΑΟ Πρωτέας (01)

11.Juventus Athens (00)

12.AC Cosmos Ν.Μουδανιών

 

Αποτελέσματα (ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ U11/2002)

Κολέγιο Ανατόλια Juventus SS-Έσπερος Τερψιθέας 3-4

AC Cosmos Ν.Μουδανιών-ΑΟ Πρωτέας 0-8

 

Τελική Κατάταξη (ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ U11/2002)

1.ΑΟ Πρωτέας

2.Έσπερος Τερψιθέας

3.ΠΑΕ Ηρακλής 1908

4.Κολέγιο Ανατόλια Juventus SS

5.AC Cosmos Ν. Μουδανιών

 

Αποτελέσματα (ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ U9/2004)

Κολέγιο Ανατόλια Juventus SS-Αναγέννηση Ν.Ρυσίου

AC Cosmos Ν. Μουδανιών-ΠΑΕ Ηρακλής 1908

 

Τελική Κατάταξη (ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ U9/2004)

1.Έσπερος Τερψιθέας

2.Αναγέννηση Ν.Ρυσίου

3.AC Cosmos Ν. Μουδανιών

4.ΠΑΕ Ηρακλής 1908

5.Κολέγιο Ανατόλια Juventus SS

Αφήστε μια απάντηση