Με το δεξί ξεκίνησε τις υποχρεώσεις της στο πρωτάθλημα η ομάδα του Ηρακλή Κ-14, καθώς επικράτησε με 4-0 του Αινεία, σε παιχνίδι που πραγματοποιήθηκε στο γήπεδο των Χορτατζήδων.

Οι νεαροί παίκτες του Παγώνη Βακαλόπουλου ήταν ανώτεροι σε όλη τη διάρκεια του αγώνα και σημείωσαν τα 4 τέρματα με τους Τσακιρίδη Ι.(2 γκολ, το ένα με πέναλτι), Ζορμπίδη και Τσαλκιτζή.

Αξίζει να σημειωθεί, ότι στην κατηγορία αυτή, ο αγώνας διαρκεί 70 λεπτά (2 ημίχρονα των 35 λεπτών).

Η σύνθεση του Ηρακλή: Κουτούζογλου, Λαζαρίδης, Ανθόπουλος, Κούφας, Καρακίτσος, Τσακιρίδης Ι, Ιορδανίδης, Κριμιτζής, Ζορμπίδης, Ανθουλάκης, Τσακιρίδης Χ.

Έπαιξαν και οι: Μπαχάς, Κουτρουλίδης, Σαχταρίδης, Αντωνιάδης, Τσινικίδης, Καρασούλης, Τζοάνος.